Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - متخصصین-دستگاه ها, ابزار و لوازم-موادقالبگیری

Classic Future

  یکی از انواع خمیرهای قالب اولیه، که مصرف آن در کلینیک های ادیولوژی بسیار رایج می باشد خمیر classic    Future    است.  از ویژگی های آن می توان به موارد ذیل اشاره نمود: غلیظ و با صرفه، بدون چسبندگی، با گران روی بالا، ساخته شده از سیلیکون  نوع C  و بهترین مواد اولیه، حداقل چروک شدگی و از دست دادن فرم، بدون کاهش حجم، مقاومت بالا در برابر پاره شدگی، کیفیت و ماندگاری بالا، ضد حساسیت، در رنگ بنفش، با رایحه لیمو و سختی نهایی 25 Shore . بسته بندی این خمیر در ظروف پلاستیکی 500 ml به همراه قاشقک مخصوص و کاتالیزر است که حدود 60 گوش را می توان با آن قالب گیری کرد.

مدت زمان آماده شدن قالب در گوش (در دمای بدن) بسته به میزان هاردنر و مدت زمان ترکیب حدودا 5 تا 6 دقیقه می باشد.بهترین شرایط نگهداری در دمای 15 – 25 C  و رطوبت: 50% > می باشد.نسبت ترکیب معمولا 1 قاشقک خمیر 6 cm هاردنر


Cat Future

نوعی هاردنر برای سیلیکون های  نوع C مانند     Classic Future در رنگ  آبی جهت ترکیب با خمیر است. در تیوب های 23ml در دسترس می باشد و از ویژگی های آن می توان به عدم ایجاد حساسیت اشاره کرد.

 

 


Addition mini Junior

سیلیکونی جدید جهت  قالب گیری دقیق و ظریف از گوش کودکان، نوجوانان و افرادی با مجرای شنوایی باریک یا کوچک می باشد. از مشخصات آن می توان به چسبندگی کم و غلظت متوسط ، بدون مواد اضافی، ترکیب و تزریق راحت،  مقاومت بالا در برابر پارگی، گران روی کم، کشسانی بالا بدون از دست دادن فرم اشاره کرد. در رنگ زردبا رایحه لیمو در دسترس است. از سیلیکون نوع A   تولید و در کارتریج های minimix عرضه شده و سختی نهایی آن به 25 Shore می رسد.
نکته قابل توجه اینکه مدت زمان بسیار کوتاهی طول می کشد تا قالب در گوش کودک آماده شود. فقط 2 دقیقه !


 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell