Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - کودکان و کم شنوایی-آزمایش شنوایی کودکان-اودیوگرام برای کودکان

آشنایی  با اودیوگرام 

اودیوگرام جدولی است که نتایج آزمایش شنوایی بر روی ان رسم می شود. میزان افت شنوایی بر حسب دسی بل (dB) و در فرکانس های مشخصی اندازه گرفته می شود. فرکانس بر حسب واحدی به نام هرتز اندازه گرفته می شود. نمودار شنوایی بر حسب دسی بل (dB) بر روی ادیوگرام رسم می شود و معمولاً نشانگر آستانه ی شنوایی فرد در مقایسه با میانگین شنوایی افراد هنجار است. میانگین شنوایی هنجار در حدود صفر دسی بل است. به خاطر تفاوت های فردی، همه ی آستانه ها تا حدود 20 dB  هنجار در نظر گرفته می شود.

 اودیوگرام آرام ترین  شدت صوتی را که فرد می تواند بشنود نشان می دهد. این  شدت آستانه ی شنوایی نام دارد. از علایم مختلفی در ادیوگرام استفاده می شود تا اندازه گیری راه هوایی از راه استخوانی و همچنین گوش ها از همدیگر معلوم و مشخص باشد.

شما می توانید میزان بلندی و فرکانس صداهای گوناگون گفتار را که بر روی اودیوگرام با رنگ زرد چاپ شده است ببینید. به خاطر شکل خاص این ناحیه ی گفتاری، به آن "موز گفتاری" نیز گفته می شود. واکه ها صداهایی با فرکانس پایین و شدتی بالا هستند. در حالی که همخوان ها صداهایی با فرکانس بالا و  شدتی پایین هستند. واکه ها بلندی گفتار و همخوان ها مفهوم گفتار را می رسانند. مانند موش یا دوش.

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell