Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - کودکان و کم شنوایی-راه حل هایی برای بهتر شنیدن-تنظیم

تجویزسمعک (فیتینگ):

اولین گام بعد از تشخیص افت شنوایی ارزیابی های دقیق برای آگاهی از نوع و میزان افت شنوایی است بر اساس نتایج بعمل آمده درمان مناسب انتخاب خواهد شد.

 

معمولا برای کودکان سمعک پشت گوشی (BTE) تجویز می شود.

 

اولین گام در روند تهیه قالب گوش است. این فرآیند حدود 5 دقیقه به طول می انجامد بدون هرگونه درد و ناراحتی. چند روز بعد قالب گوش ساخته شده آماده است و شنوایی شناس روند تجویز (فیتینگ) سمعک را آغاز خواهد کرد. انتخاب سمعک مناسب، برای کودکان بسیارحایز اهمیت است چرا که نحوه رشد کودک به کیفیت فیتینگ سمعک وابسته است. بنابراین در اغلب کشورها تنظیمات به صورت مقایسه ای انجام می شود طوری که کودک بتواند تعدادی از سمعک ها را قبل از گرفتن تصمیم نهایی امتحان کند.

 

 

گام بعدی درروند فیتینگ باید متناسب با آستانه شنوایی کودک صورت گیرد. برای جلوگیری ازآزار کاربران کوچک ، متخصصین شنوایی احتمالا قسمت هایی از روند فیتینگ را توسط textbox انجام می دهد در اینصورت تقویت صدای کافی و خروجی سمعک به صورت عینی تعیین و اندازه گیری می شود. برای پاسخگویی به نیازهای فردی، برخی از تنظیمات متعاقبا صورت خواهد گرفت.

 

در روند فیتینگ مقایسه ای ، معمولا شنوایی شناس 2-3 سمعک را برای کودک تنظیم می کند هر جفت سمعک برای چند هفته به صورت آزمایشی بر روی گوش قرار خواهند گرفت.

 

گام مهم بعدی قراردادن سمعک جدید بر روی گوش کودک و روشن کردن آن است. برخورد کودک به هنگام مواجهه با سمعک لازم است تا بدقت ملاحظه شود بعنوان مثال کودک نباید احساس ترس یا رد سمعک را به هنگام شنیدن صدای بلند نشان دهد. اگرچه کاملا طبیعی است که حتی با افت شنوایی ملایم تا متوسط نیز کودک چند روزی لازم است تا به شنیدن صدای از طریق سمعک عادت کند.

 

همچنین به خاطر داشته باشید که حضور سمعک در داخل یا پشت گوش چیزی است که باید زمان داده شود تا به آن عادت کند. صبور باشید هنگامی که کودک سمعک را از گوش خود بر میدارد اجازه دهید، سمعک را کشف و بررسی کند و با آن آشنا شود بعد از مدتی او را سرگرم کرده و سمعک را دوباره بر روی گوش قرار دهید. فرصت دهید تا جایی که قرار دادن سمعک بر رو ی گوش بخشی از زندگی روزمره شود.

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell