Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش
www
 

چرا گاهی اوقات شنیدن صدای خود را دوست نداریم؟

بسیاری از مردم به دلیل عدم تمایل به  شنیدن صدای خود,  از استفاده از سمعک امتناع می کنند. سیستم   OPVپردازشگر صدای کاربر, کار را برای این دسته از کاربران راحت کرده است. در حالت عادی اگر شما صدای ضبط شده ی خود را بشنوید صدای شما بسیار متفاوت تر از هنگامی است که در حالت عادی صحبت می کنید.

برای کاربران سمعک این اختلاف صدا چندین برابر است و این امر می تواند آزار دهنده باشد تا حدی که این افراد از سمعک دوری کنند یا به هنگام استفاده از سمعک از صحبت کردن پرهیز کنند.

سوالی که در اینجا مطرح است اینست که چه چیز باعث این تغییر صدا می شود؟

چرا ما شنیدن صدای خود را دوست نداریم؟

هنگامی که صحبت می کنیم تارهای صوتی  به ارتعاش در می آیند. این ارتعاشات , کلمات,  عبارات و صداها را تولید می کنند. این ابتداترین نوع گفتار است. تن گفتار در حالت های مختلف می تواند متفاوت باشد اما قابل تشخیص است. اما این موضوع برای کاربران سمعک کاملا متفاوت است.

شنیدن صدای ما برای خودمان بسیار طبیعی است. این به دلیل اینست که ما صداها را از طریق هدایت استخوان گوش می شنویم و این باعث می شود صدا بلندتر و رساتر شنیده شود. برای دیگران صدای ما تنها آنچه در گلو و دهان است شنیده می شود و این بدان معنی نیست که شما صدای خوبی ندارید. تنها صدا نا آشناست.

 افراد کم شنوا به شدت به صدایی که در سرشان شنیده می شود وابسته هستند.  افرادی که به لحاظ شنوایی مشکلی ندارند می توانند جنبه های واقعی صدای خود را بشنوند. افراد کم شنوا قادر به شنیدن صدای خود نیستند بنابراین هنگام استفاده از سمعک با صدایی کاملا متفاوت مواجه می شوند. و این منجر به نارضایتی می شود.

افراد کم شنوا همزمان دوحالت را تجربه می کنند. از طرفی آنها خوشحال اند از اینکه می توانند صدای اطرافیان خود را واضح بشنوند و از طرفی دیگر شنیدن صدای خودشان برایشان عجیب, بلند و غیرطبیعی است و این امر آنها را نا امید می کند. صدا یک عنصر اساسی هویت ماست. صدای ما از ابتدای کودکی با ما بزرگ می شود.بنابراین بسیاری از کم شنوایان با  شنیدن صدای متفاوت در گوششان  دچار بحران هویت می شوند.

پردازشگر صدای کاربر (OPV)  چگونه کمک می کند؟

برای حل این چالش سمعک Signia بسیاری از سمعک های خود را به سیستم پردازشگر صدای کاربر مجهز کرده است. این نرم افزار به الگوریتم ویژه ای مجهز است که می تواند صدای کاربر را از صدای اطراف جدا کند و  به طور جداگانه پردازش کند. تراشه هایی با کارآرایی بالا و میکروفن های پیشرفته باعث می شوند تا افراد کم شنوا صدای  آشنای خود را با کیفیت بالا واضح و شفاف بشنوند.

 بسیاری از کم شنوایانی که از شنیدن صدای خود همواره ناراضی بودند اکنون با رضایت خاطر از سمعک استفاده می کنند. هر کسی شایسته است که به راحتی صحبت کند, بشنود و از زندگی لذت ببرد.سمعک Signia اطمینان خاطر می دهد تا کاربران سمعک از سمعک خود رضایت خواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشنبه 7 آبان 1397  12:29

تعداد بازديد از اين خبر : 790
xxx Bathroom Sex Adessa Winters