Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - سوالات متداول

پاسخ کارشناسان اودیولوژی به برخی از رایج ترین پرسش ها درباره ی کم شنوایی و سمعک:

س: سمعک چگونه کار می کند؟

ج: در نگاهی ساده، سمعک وسیله الکترونیکی است که صدا را دریافت و تقویت می کند. صداهایی  را که شما قادر به شنیدن آن نیستید را افزایش می دهد و امکان شنیدن برای برای افراد دچار افت شنوایی فراهم می کند. اما محصولات زیمنس کاری فراتر از تقویت را انجام می دهند. مدارات الکترونیکی پیچیده موجود در سمعک های زیمنس توسط ادیولوژیست ها برنامه ریزی می شود تا شما با کیفیت بیشتری بشنوید. تکنولوژی بالای محصولات زیمنس براساس سبک زندگی شما انتخاب شده است. محصولات زیمنس آمیخته از هنر و فناوری، تنها شنوایی شما را بهبود نمی بخشد بلکه در زندگی روزمره  شما تاثیر گذار خواهد بود.

س: چطور می توانم بفهمم سمعک برای من کاربرد دارد؟

ج: کاربران سمعک این حق را دارند که از ابتدای دریافت سمعک خود به مدت 30 روز، آن را بررسی کرده و در محیط های مختلف با سمعک بشنود و تمام مشکلات و خواسته های خود را با ادیولوژیست درمیان بگذارند. ادیولوژیست نیز موظف است تنظیمات سمعک را طبق نیاز مددجو تغییر داده و مشکلات مددجو را به هر طریقی برطرف کند.

س: چگونه متوجه شوم که مشکل شنوایی دارم؟

ج: اغلب سرعت کاهش شنوایی به حدی کند است که ممکن است متوجه این مشکل نشویم. در اینجا مواردی را بیان می کنیم که نشان دهنده ی کاهش شنوایی می باشد:

 •  به نظرتان اطرافیانتان بسیار آهسته حرف می زنند.
 • صداها را می شنوید اما برایتان واضح نیست.
 • اغلب از افراد می خواهید کلماتشان را تکرار کنند.
 • گفتگوی تلفنی برایتان بسیار دشوار است.
 • ممکن است صداهایی مانند چکیدن آب یا تیک تاک ساعت در منزل را نشنوید.
 • شنیدن به صحبت دیگران بدون نگاه به صورتشان دشوار است.
 • به شما گفته می شود بلند بلند حرف می زنید.
 • اطرافیان از گوش دادن شما به رادیو یا تلویزیون با صدای بلند شکایت می کنند.
 • ممکن است صدای صوت یا وزوز در گوش هایتان بشنوید.
 • گفتگو با دیگران در یک جمع یا گروه برایتان سخت می باشد.
 • نگران ادامه بحث یا گفتگو با طرف مقابلتان هستید.
 • شنیدن در مکان های شلوغ مثل رستوران یا مرکز خرید برایتان دشوار است.
 • صداهای ضعیف کودکان و بانوان را خوب نمی شنوید.

س: قیمت سمعک ها چگونه است؟

ج: قیمت سمعک ها ارتباط زیادی با تکنولوژی بکار رفته در آن، ویژگی های سمعک و خدمات پس از فروش دارد. سمعک شما براساس کم شنوایی و نیازهای شما انتخاب می شود و ادیولوژیست طبق بودجه شما بهترین پیشنهاد را به شما خواهد داد.

س: چگونه سمعک می تواند کیفیت زندگی را افزایش دهد؟

ج: سمعک با افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس می تواند کیفیت زندگیتان را افزایش دهد. همچنین سمعک ها می توانند به بهبود ارتباطات فردی، عملکرد شغلی و امنیت فردی کمک کند.

س: در صورت وجود مشکل شنوایی داشته چکار باید کرد؟

ج: اگر شما هجده سال به بالا هستید می توانید به ادیولوژیست مراجعه کرده تا نوع و میزان کم شنواییتان را تعیین کند. براساس نتایج آزمایش شنوایی، ادیولوژیست می تواند شما را به متخصص گوش و حلق و بینی ارجاع دهد یا اقدام به تجویز سمعک نماید. اما اگر کودکتان دچار مشکلات شنوایی است شما می توانید به متخصص کودکان مراجعه نموده و سپس به یک ادیولوژیست جهت بررسی شنوایی کودک رجوع کنید.

س: فعالیت هایی که در آن صداهای بلند وجود دارد چیست؟

ج: شرکت در کنسرت، رفتن به سینما،  فعالیت های ورزشی همچون قایق موتوری، تیراندازی با تفنگ، حضور در  کارخانجات و به طور کلی رفت و آمد در محیط های  پر سر و صدا.

س: دلایل کم شنوایی چیست؟

ج:  اغلب علل  کم شنوایی مربوط به آسیب گوش داخلی می باشد که بیشتر به خاطر افزایش سن یا مواجهه دائم با نویز است. همچنین محققین دریافته اند که فشار خون بالا و دیابت نیز می تواند در کم شنوایی حسی عصبی موثر باشد. این نوع از کم شنوایی فقط با سمعک قابل جبران است و به غیر آن درمانی در جهت برگشت شنوایی وجود ندارد. سایر علل کم شنوایی ها دائمی نبوده و می تواند با مداخله ی پزشک قابل درمان باشد که این نوع کم شنوایی  شامل: چرک گوش، عفونت گوش میانی و نقص در استخوانچه های گوش میانی می باشد. یک ارزیابی شنوایی کامل می تواند در تشخیص نوع و میزان کم شنوایی و چگونگی درمان آن به شما کمک کند.

س: چه مشاغلی می تواند کم شنوایی ایجاد کند؟

ج: کارگران کارخانجات، کسبه و کارگاه داران، مآمورین آتش نشانی، افسران پلیس، کشاورزان، کارگران ساختمانی، افراد نظامی، کارگران مراکز صنعتی بزرگ، موسیقی دانان و بعضی از مشاغل که با سروصدا زیادی در حین کار سروکار دارند.

س: آیا سمعک می تواند شنوایی را بازگرداند؟

ج: هیچ سمعکی نمی تواند شنوایی را به حالت طبیعی برگرداند. سمعک می تواند صداهای ضعیفی را که قبلا قابل شنیدن نبودند را تقویت کرده و به درک گفتار کمک می کند.

س: آیا باید از دو سمعک استفاده کرد یا یک عدد کافی است؟

ج: اکثر کم شنوایی هایی که نا شی از آسیب گوش داخلی است هر دو گوش را تحت تاثیر قرار می دهد و شما برای جبران افت شنوایی به دو سمعک نیاز دارید اما اگر کم شنوایی یکطرفه دارید یا شنوایی یک گوش از دیگری بدتر است، سمعک جهت گوش ضعیف تر تجویز می شود. البته استفاده از دو سمعک نسبت به یک سمعک، در بهبود درک گفتار به ویژه در محیط های شلوغ، جهت یابی و مکان یابی اصوات و همچنین کیفیت صدا بسیار موثر است. امروزه 80% تجویز سمعک به صورت دو گوشی و استفاده از دو سمعک صورت می گیرد.

س: آیا سمعک فرد را مسن نشان نمی دهد و او را محدود نمی کند؟

ج: امروزه سمعک ها بسیار کوچک شده و برای پنهان ماندن طراحی شده اند. خیلی از آنها حتی از نزدیک قابل رویت نمی باشند. یکی از مدل های سمعک کاملا درون گوش قرار داده می شود و هنگام استفاده قابل رویت نیست که به  آن نامرئی نیز می گویند. همچنین سمعک ها در مدل ها، سایز ها و رنگ های متنوع و حتی طرح گل های رنگارنگ نیز موجود است.

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell