Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - متخصصین

راهکارهای شنوایی برای همگان

زیمنس طیف گسترده ای از سمعک ها را با قابلیت پوشش دهی انواع افت شنوایی و با توجه به نیاز هر فرد ارایه کرده است. شما می توانید مجموعه ای متنوع از انواع مدل های سمعک زیمنس با سطوح عملکردی متفاوت را از سمعک های پنهان داخل گوشی گرفته تا سمعک های پر قدرت پشت گوشی و یا سمعک های چند منظوره RIC به مشتریان خود پیشنهاد دهید. برای سهولت کار و در جهت کمک به انتخاب مناسب ترین سمعک، کلیه سمعک های زیمنس بر اساس شکل و ساختار به سه طبقه اصلی تقسیم شده اند. ازاین طریق شما به راحتی متوجه خواهید شد که کدام مدل مطابق با خواسته مشتریان شماست.

داخل گوشی (ITE)

برای کاربرانی که خواهان راهکاری پنهان هستند  زیمنس محموعه ای از سمعک های داخل گوشی در اندازه ای کوچک ارایه می دهد که این سمعک ها کاملا در داخل گوش قرار می گیرند. این مدل از سمعک ها تقریبا نامریی هستند و در ظاهر به نظر نمی آید که بر روی گوش کاربران سمعکی قرار گرفته است. در عین حال این سمعک ها فناوری قدرت و راحتی را به همراه دارند.

پشت گوشی(BTE)

مدل سمعک های پشت گوشی مناسب برای کاربرانی است که می خواهند سمعکی راحت و بی دردسر داشته باشند و به راحتی قرارگیری( استفاده از سمعک ) اهمیت می دهند. زیمنس انواع مختلفی از سمعک های پشت گوشی ارایه می دهد که تمام این سمعک ها مجهز به آخرین فناوری ها به منظور پوشش دهی انواع  مختلف افت شنوایی هستند.

رسیور داخل مجرا (RIC)

با طراحی رسیور به گونه ای که داخل گوش قرار گیرد سمعک ها مدل RIC قاب کوچکتری دارند که در پشت گوش قرار می گیرد و به طور همزمان امکان انتقال صدا ی مستقیم به گوش را فراهم می کنند . این مدل از سمعک ها مناسب برای کاربرانی است که به دنبال راهکاری پر قدرت و دقیق همراه با فناوری پیشرفته هستند.

راه های شنوایی سمعک زیمنس

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell