Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - متخصصین-فناوری و نو آوری ها-SigniaNX

دریچه ای نو در ارتقای سطح پردازشی صداها.

ما آینده ی بهتری از شنوایی را رقم زده ایم. ماموریت ما این است که بزرگترین میراث دار صنعت سمعک باشیم و 140 سال است که این ماموریت را با زیمنس آغاز کرده ایم و راه ما ادامه دارد. ما به عنوان پیشرو در صنعت سمعک، بسیاری از فناوری ها را برای اولین بار به دنیای شنوایی عرضه داشته ایم و اکنون این داستان موفق خود را با گسترش طیف محصولات خود ادامه می دهیم. این بار محصولات جدید ما با نام Signia NX به بازار عرضه می شوند.

راه کار های شنوایی برای همه.

با سمعک های Signia، شما می توانید انواع و مدل های گوناگونی از سمعک با عملکردهای متفاوتی را به کاربران خود با انواعی از کم شنوایی پیشنهاد و عرضه کنید. برای تسهیل روند انتخاب و کمک به شما در انتخاب سمعک درست و مناسب، سمعک ها بر اساس مدل هایی که دارند در سه گروه قرار داده شده اند. این نوع دسته بندی به شما این امکان را می دهد تا بهترین سمعک را متناسب با نیاز و سلیقه کاربرتان انتخاب کنید.

نمای کلی از ویژگی های :Nx Technology

محصولات جدید ما با نام Signia Nx صدای خود کاربر را برایش به طبیعی ترین حالت ممکن در می آورد و بهترین درک گفتار در محیط های پر سرو صدا را برایش فراهم می سازد و برای این کار از فناوری بسیار پیشرفته ی ارتباط بی سیمی دو سمعک استفاده می کند.

فناوری OVP (پردازش صدای خود کاربر)

این فناوری صدای خود کاربر را بدون هیچ وقفه ای و در هنگامی که او صحبت می کند شناسایی کرده و میزان تقویت سمعک را به گونه ای تنظیم می کند که صدای خود کاربر برایش طبیعی باشد.

این فناوری در آن دسته از سمعک های BTE و RIC وجود دارد که مجهز به ارتباط بی سیمی Ultra HD e2e است.

فناوری دسته بندی سه بعدی محیط صوتی

سیستم های عادی که مخصوص دسته بندی محیط صوتی کاربر هستند، فقط داده های صوتی را بررسی می کنند. اما این فناوری دسته بندی سه بعدی، برعکس سیستم های صوتی عادی، از اطلاعات چند بعدی موجود در محیط صوتی کاربر و نیز از روی رفتارهای ارتباطی او استفاده می کند. از اطلاعاتی همچون صدای خود کاربر، نحوه ی حرکت و راه رفتن او و داده های صوتی استفاده می کند تا پاسخ سمعک را متناسب با نیازهای کاربر تنظیم و فراهم سازد. 

فناوری شفافیت صدا

این فناوری صدایی را فراهم می کند که شبیه به صداهای موجود در زندگی طبیعی است و طیف کاملی از انواع شرایط زندگی کاربر را در بر می گیرد. شفافیت فوق العاده استثنایی حاصل از به کار گیری این فناوری نتیجه نسل جدید محصولات است. پردازش فضایی و با کیفیت صداها، افزایش محدوده ی پویایی سمعک، افزایش پهنای باندی سمعک، پردازش در محیط بازآوا، پردازش با کیفیت موسیقی، پردازش الکترونیکی صدای باد، مدیریت گفتار و نویز و پردازش حذف فیدبک.

کیفیت گفتار

این فناوری باعث می شود تا فرد صداهای دیگران را در شلوغی ها شنیده و درک کند. در این فناوری از فناوری منحصری با نام Ultra HD e2e استفاده می شود. ویژگی منحصری که فناوری Ultra HD e2e دارد عبارت است از جهت داری باریک، تمرکز فضایی بر روی گفتار و گوش دادن به مکالمات تلفنی به صورت دو گوشی. 

ارتباط بلوتوثی مستقیم

سمعک های Signia Nx را می توان به گوشی های هوشمند اپل وصل کرد و به صورت بلوتوثی به مکالمات تلفنی و یا صدای پخش شده از سوی گوشی همراه گوش داد، بدون اینکه به وسیله ی جانبی دیگری نیاز باشد. با وسیله ی جانبی که StreamLine Mic نام دارد، امکان برقراری ارتباط بلوتوثی مستقیم با گوشی های اندروید و دیگر گوشی های همراه بلوتوثی وجود دارد. به کمک وسیله ی جانبی که StreamLine TV نام دارد، صدای استریویی با کیفیت بسیار بالایی را می توان به صورت بلوتوثی و به صورت مستقیم به سمعک های Nx ارسال کرد.

این فناوری برای وسایل که مجهز به بلوتوث هستند، قابل استفاده است.

فناوری تنظیم توسط شما

کاربران سمعک دوست دارند که سمعک شان در اغلب موارد تحت کنترل آن ها باشد. سمعک های Signia Nx به کاربران این امکان را می دهد تا به کمک اپلیکشین myControl یا touchControl بتوانند انتخاب های متنوع و کاملی را برای تنظیم سمعک خود داشته باشند.

خدمات از راه دور (نسخه ی 3)

این فناوری موجب فراهم آمدن یک رویکرد سازمان یافته ای برای برقراری ارتباط بین متخصص شنوایی و کاربران سمعک می گردد که جزو امور مهم در هنگام تنظیم اولیه ی سمعک می باشد. همچنین این فناوری این امکان را فراهم آورده است که متخصص شنوایی بتواند از راه دور و به صورت زنده، تنظیمات ظریف سمعک را برای کاربر انجام دهد و مشکلات تنظیمی کاربر را برطرف سازد.

این فناوری برای وسایل که مجهز به بلوتوث هستند، قابل استفاده است. 

 

 

 

         
 

         
 

         
 

         
 

 

 

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell