Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش
www
 

به نام خدا

چرا سمعک زیمنس؟

تا کنون سئوالات زیادی در مورد سمعک زیمنس و ویژگیهای منحصر به فرد آن مطرح شده است، اما یکی از سئوالاتی که به نظرم بسیار جالب بود و شاید پاسخ به آن می توانست پاسخ به سئوالات دیگر را نیز شامل شود، این سئوال بود، چرا سمعک زیمنس؟ با نگاهی به گذشته کمپانی معروف زیمنس ، خط مشی ها و حتی برنامه های آتی این کمپانی و اهداف و برنامه های شرکت فن اذرخش به عنوان نماینده رسمی و انحصاری سمعک زیمنس (سیگنیا) در ایران میتوان براحتی به جواب این سئوال رسید.

زیمنس یک شرکت آلمانی و چند ملیتی است که در سال 1847 توسط مخترع آلمانی به نام ورنر ون زیمنس تاسیس شد. این کمپانی از آن سال تا کنون با کسب شهرتی جهانی با قدرتی فراوان در زمینه تولید تجهیزات، اعم از تجهیزات مخابراتی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات تولید برق و انواع قطار فعالیت دارد. خط تولید سمعک زیمنس در بخش تجهیزات پزشکی این کمپانی به سال  1878 برمیگردد یعنی زمانی که ورنر ون زیمنس با اختراع مگنت های مخصوص تلفن که علاوه بر تقویت سیگنالهای دریافتی کیفیت صدای بهتری را نیز ارائه می دادند، انقلابی عظیم در ساخت وسایل کمک شنوایی و سمعک ایجاد کرد.

از آن زمان تا کنون برند سمعک زیمنس به عنوان یکی از برندهای مطرح در سطح دنیا شناخته شده است. شاید یکی از دلایل مطرح بودن این سمعک را بتوان به ذهن آگاه، اینده نگر و خلاق موسس آن مرتبط دانست. موسس این کمپانی می گوید: من بیشتر در زمان اینده زندگی کردم تا در زمان حال و مادامیکه اینده به من لبخند می زند میتوانم مشکلات و ناهمواریهای زمان حال را تحمل کنم. از سخنان این نابغه بزرگ کاملا مشخص است که خط مشی این کمپانی برطرف کردن مشکلات پیش رو بر مبنای خلاقیت و نواوری است، نکته ای که به راحتی میتوان در پیشرفت تکنولوژی تجهیزات کمک شنوایی زیمنس در سالهای اخیر مشاهده کرد.

به مدد سالها فعالیت و تلاش در جهت کمک به کم شنوایان عزیز، مشکلات آنها کاملا برایم مشخص است. می دانم سمعک تنها یک وسیله نیست، گاهی تمام زندگی و آرامش است، ارامشی که شاید برای افرادی مانند من قابل لمس نباشد. با نگاهی به معرفی محصولات و تکنولوژیهای جدید در سمعک زیمنس از گذشته ای نه چندان دور می توان دریافت که تنها هدف مخترعین و مسئولین این کمپانی کاهش مشکلات شنوایی کاربران سمعک است.

وقتی بعد از جنگ جهانی دوم خط تولید سمعک زیمنس از برلین به ارلانگن نقل مکان کرد نواوریها جان تازه ای گرفت و سریعتر شد. بیایید با هم نگاهی به چند نواوری و اولین های آن در دنیا در سالهای اخیر داشته باشیم: 

1- تولید سمعکی با نام Auriculette  به عنوان اولین سمعک پشت گوشی با وزن کم که همه اجزای آن در یک قطعه و پشت گوش قرار میگرفت در سال 1959، اختراعی که تعداد کاربران سمعک را چندین برابر کرد.

2- تولید سمعک  Siretta به عنوان اولین سمعک داخل گوشی دنیا.

3- اضافه شدن دو برند معروف Rexton  و  Audio Service به این کمپانی در سال 1966 که بخش تولید سمعک زیمنس را گسترده تر ساخت.

4-  تولید سمعکی با دو میکروفون به نام Prisma در سال 1997، تکنولوژی که باعث افزایش قدرت تشخیص گفتار در کاربران آن شد.

5- تولید سمعک Acuris در سال 2004 که با تقلید از عملکرد مغز، باعث عملکرد همزمان دو سمعک می شد.

6- تولید اولین سمعک دارای سه میکروفون با نام  Triano 7- تولید اولین سمعک ضد آب واقعی دنیا با نام  Aquaris

در سال 2014 تحولی عظیم در کمپانی رخ داد که باعث جهشی بزرگ در تولید و ابداع فناوریهای جدید گشت. هلدینگ زیووانتوس تحت لیسانس زیمنس تاسیس و کل بخش شنوایی زیمنس به این هلدینگ بزرگ اختصاص یافت در این سال ۲۰۱۵ سیگنیا متولد شد و سمعک زیمنس نام خود را به سمعک سیگنیا تغییر داد. در سال 2014 سیگنیا دنیای جدیدی را برای کاربران خود به ارمغان آورد و ارتباط وایرلس سمعک ها از نسل جدید با یکدیگر و با وسایلی مانند تلویزیون و موبایل باعث شد که رضایت کاربران سمعک چندین برابر شود، چیزی که هم اکنون تحت عنوان سمعک های وایرلس و بلوتوثی شناخته میشود و بالاخره در سال 2018 سیگنیا سمعک Styletto را معرفی کرد که شاهکاری در طراحی و خلاقیت بود. سمعکی که شبیه هیچ سمعکی نبود.

وقتی به نواوریهای این کمپانی نگاه میکنیم متوجه نقش و اهمیت کاربران و مشکلات آنها برای بخش R&D ان میشویم. جایی خوانده بودم که بودجه بخش R&D کمپانی زیووانتوس سالانه 110 ملیون دلار است. این یعنی بیمار محور بودن یک کمپانی بزرگ و ادامه دهندگان راه ورنر زیمنس نیز چه عالی نام او را زنده نگه داشتند زیرا که ورنر همیشه می گفت: هر روز یک کشف جدید است.

و اما شرکت فن اذرخش نیز به عنوان نماینده رسمی و انحصاری سمعک زیمنس/سیگنیا در ایران همان راه ورنر زیمنس را ادامه داده و می دهد. بنیانگذار این کمپانی مرحوم محمد تقی حاتمی (پدر سمعک ایران)  فردی بود که با تلاش بی وقفه خود اولین خط تولید سمعک داخل گوشی در ایران را راه اندازی کرد. پدر صنعت سمعک ایران با همت و دانش خویش توانست شرکت فن اذرخش را به عنوان مهمترین شرکت تجهیزات پزشکی در حیطه وسایل کمک شنوایی و سمعک در کشور و حتی منطقه معرفی کرد.

 هم اکنون شرکت فن اذرخش با بیش از ۳۵ سال سابقه و پایبندی کامل به اصول اخلاقی و حرفه ای و با ارزشهای سازمانی مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، احترام بین فردی و اعتماد آفرینی حقوق بیماران و مشتریان خود را ارجح بر تمامی موارد می داند و با پیروی از اهداف بنیانگذاران خود تمامی تلاش خود را برای خدمت به مردم بکار می گیرد و همچنان با تکیه بر نوآوریها، تکنولوژی برتر، دانش، مسئولیت پذیری و مشتری مداری به راه خود برای انجام رسالت خود تلاش می کند.

اکبر مکی

يکشنبه 25 آبان 1399  12:20

تعداد بازديد از اين خبر : 1602
xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell